Outpost24, Vitruvian Partners tarafından satın alındı


karakol24 şirketi büyümenin bir sonraki aşamasına taşımak için Vitruvian Partners tarafından satın alındığını duyurdu. Yeni sahiplik yapısı, Outpost24’ün geniş ve büyüyen bir pazarda liderlik konumunu daha da güçlendirmek için çalışanlarına, süreçlerine ve endüstri lideri teknolojisine yatırım yapmasını sağlayacak. Vitruvian, yönetim ve kilit çalışanların önemli azınlık hissedarları olarak kalmasıyla birlikte Şirkette çoğunluk hissesi elde etti.

2500’den fazla müşteri ile [65] Outpost24’ün tam yığın siber risk yönetimi SaaS platformu, işletmelere siber güvenlik duruşlarını iyileştirmeye yönelik hızla artan ihtiyacı karşılama konusunda güç veriyor. Outpost24’ün kapsamlı çözüm seti, potansiyel saldırı yüzeylerindeki güvenlik açıklarını ve tehditleri keşfetmek, değerlendirmek ve önceliklendirmek için hem dahili varlıkları hem de harici veri kaynaklarını tarar. Güvenlik açığı yönetimi, uygulama güvenliği, tehdit istihbaratı ve erişim yönetiminde sektör lideri, türünün en iyisi, siber risk yönetimi çözümleri, kullanımı ve dağıtımı kolay tek bir platformda sunar.

Siber güvenliğin misyon kritikliğine ilişkin artan farkındalıkla desteklenen Outpost24, güçlü uzun vadeli organik büyüme ve kârlılık sergiledi ve hızla dünya çapında en tanınmış siber risk yönetim platformlarından biri haline geldi. Outpost24 bugün Avrupa ve ABD’deki ofisleri ile küresel bir varlığa sahiptir ve önümüzdeki yıllarda uluslararası genişlemeye yatırım yapmaya devam etmeyi planlamaktadır.

Vitruvian daha önce Bitdefender, CFC ve Darktrace dahil olmak üzere birçok başarılı siber güvenlik şirketine ve Benify, CRF Health, EasyPark, Just Eat, Scrive ve Unifaun gibi uluslararası başarı öyküleri haline gelen sayısız Nordik şampiyona yatırım yaptı. Vitruvian, sekiz ülkede ve üç kıtada 100’den fazla profesyoneli ile pazar lideri yüksek büyüme oranına sahip şirketlere odaklanan uluslararası bir yatırım firmasıdır.

Outpost24 CEO’su Karl Thedéen, “Vizyonumuz her zaman işletmeleri siber güvenlik riskine karşı dirençli kılmak olmuştur” dedi. “Vitruvian ile ortaklığımız sayesinde, güvenlik ve iş liderlerini siber tehditleri belirleme ve kuruluşlarını hız ve güvenle güvence altına alma konusunda güçlendirme fırsatlarına sahip olacağız. Yeni yatırım, ürün yol haritamızı hızlandırarak ve satış ve pazarlama çabalarımızı artırarak küresel bir siber güvenlik şampiyonu olma hedefimizi güçlendirecek.”

Vitruvian Partners Ortağı Jussi Wuoristo şunları ekledi: “Siber saldırıların sıklığı ve maliyeti hızla artarken Outpost24, dünyanın her yerindeki işletmeler için muazzam değer yaratan rakipsiz bir tam yığın siber risk yönetimi platformu geliştirdi. Vitruvian, siber güvenlik alanında birkaç istisnai küresel lideri destekledi ve şirketin uluslararası genişlemesini ve ürün inovasyonunu hızlandırmaya yardımcı olmak için Outpost24 ekibiyle ortak olmaktan heyecan duyuyoruz.”

Monterro’dan Martin Henricson şunları ekledi: “Çok uluslu işletmelerin güvenlik açığını azaltmasına ve siber saldırıları önlemesine yardımcı olmak için birlikte neler başardığımızı görmek ödüllendirici oldu. Outpost24’ün mülkiyetimiz altında gerçekleştirdiği pazar konumu ve ürün yeniliklerinden son derece gurur duyuyoruz ve Vitruvian’ın bir parçası olarak şirket için devam eden başarıyı görmeyi dört gözle bekliyoruz.”Source link