Kimlik doğrulama savunmalarını desteklemek için Onfido hata ödül programı başlatıldı


Initiative, uçtan uca kimlik doğrulama platformu için başka bir koruma katmanı ekler

Kimlik doğrulama savunmalarını desteklemek için Onfido hata ödül programı başlatıldı

Dijital kimlik doğrulama şirketi Onfido, Avrupa güvenlik açığı açıklama platformu YesWeHack ile ortaklaşa yeni bir hata ödül programı başlattı.

Güvenlik ödülleri programı, Onfido’ya YesWeHack’in 40.000 etik hacker topluluğuna erişim sağlayacaktır.

İngiltere merkezli Onfido’ya göre ortaklık, şirketin platformunu siber tehditlere karşı kalemle test etme ve güvenli platform çözümleri sunma konusundaki devam eden taahhüdünün bir parçası olarak geliyor.

Açık Erişim

Onfido, bir dizi güvenilir veri kaynağı ve kimlik doğrulama hizmeti sunmak için Gerçek Kimlik Platformunu genişletmeye devam ederken girişim başlatıldı.

Bir basın açıklamasında, “Onfido ve YesWeHack birlikte, testin kapsamı, ödül almaya hak kazanan güvenlik açıkları ve değerleri de dahil olmak üzere hata ödül programının kurallarını tanımladı” yazıyor.

En son hata ödül haberlerinin devamını okuyun

Onfido’nun ürün sorumlusu Alex Valle, ortaklık hakkında şunları söyledi: “Güvenlik ve uyumluluk, kimliğin çevrimiçi erişimin anahtarı olduğu daha açık bir dünya yaratma misyonumuz için çok önemlidir ve her zaman bunu güçlendirmenin yollarını arıyoruz. .

“Hata ödül programı, bize kötü aktörlere karşı altın standart koruma sağlayarak, kritik güvenlik açıklarını daha ortaya çıkma şansları bile olmadan belirleyip düzeltiyor.”

2022’nin başından bu yana YesWeHack, 200’den fazla yeni hata ödül programı başlattığını ve birkaç canlı hack etkinliğine ev sahipliği yaptığını söyledi.

YesWeHack sözcüsü, “Onfido’nun amacı, daha fazla araştırmacı davet ederek, kapsamı genişleterek ve ödülleri artırarak programı azar azar geliştirmek ve büyütmek” dedi. Günlük Swig.

“Özelden kamuya geçmek kesinlikle hedeflerinden biri çünkü varlıkları üzerinde mümkün olan en iyi kapsamaya sahip olmak istiyorlar, ancak program henüz bu olgunluk seviyesine ulaşmadı.”

RÖPORTAJ YAPMAK Sonatype CTO’su Brian Fox, ihmal edilen yazılım tedarik zincirini güvence altına alma mücadelesi üzerineSource link