Twitter kesintisi “Bir şeyler ters gitti” hata mesajını gösteriyor


Dünya çapında binlerce Twitter kullanıcısı, hem masaüstü hem de mobil cihazlarda platforma bağlanırken sorun yaşadıklarını bildiriyor.

Twitter API durum sayfası bugün için herhangi bir sorun göstermese de, son 30 dakika içinde neredeyse 55.000 kullanıcı hizmetin çalışmadığını bildirdi.

Yazma sırasında, Twitter uygulamasının tarayıcı sürümü tipik “Bir şeyler ters gitti, ama endişelenme – bu senin hatan değil” hatalarını gösteriyor.

Cep telefonunda hizmet “Hata, bir şeyler ters gitti. Ama endişelenme – bu senin hatan değil”, daha fazla ayrıntı vermeden.

Kesintinin arkasındaki sorun şu anda belirsizliğini koruyor, ancak kullanıcıların tweet’leri almasını veya göndermesini ve hesaplarına tekrar giriş yapma sorunlarını engelliyor.

Şimdilik, Twitter’ın API Durumu sayfası tüm sistemlerin çalışır durumda olduğunu gösteriyor. Ancak sayfayı yeniden yüklemeye çalışmak normalden çok daha uzun sürüyor.

bu Twitter Desteği hesap da mevcut kesinti konusunda sessiz.

Bu gelişmekte olan bir hikaye. Twitter durum sayfasını kesintiyle ilgili ayrıntılarla güncellediğinde makaleyi güncelleyeceğiz.

Source link