Siber Güvenlik Web Seminerleri – Ücretsiz Web Semineri Kitaplığı


CyberSecurity Web Seminerleri, yaklaşan web seminerleri ve ücretsiz eğitim oturumları içeren bir web semineri kitaplığıdır.
Tüm web seminerleri kategorilere ayrılmıştır, böylece internette çok fazla zaman harcamadan aradığınız etkinlikleri hızlıca bulabilirsiniz.
CSW’nin birincil hedefi, küresel güvenlik pazarının bir parçası olmayı hala öğrenen siber güvenlik profesyonellerini ve öğrencileri eğitmektir.

https://cybersecuritywebinars.com/ adresini ziyaret edin.

ADİL KULLANIM BİLDİRİMİ: “Adil kullanım” yasası uyarınca, başka bir yazar, orijinal yazarın eserini izin almadan sınırlı olarak kullanabilir. 17 ABD Yasası § 107 uyarınca, telif hakkıyla korunan materyalin “eleştiri, yorum, haber raporlama, öğretim (sınıf kullanımı için birden çok kopya dahil), burs veya araştırma gibi amaçlarla belirli kullanımları, bir telif hakkı ihlali değildir.” Politika gereği, adil kullanım, halkın telif hakkıyla korunan materyallerin bölümlerini yorum ve eleştiri amacıyla özgürce kullanma hakkına sahip olduğu inancına dayanır. Adil kullanım ayrıcalığı, bir telif hakkı sahibinin münhasır haklarındaki belki de en önemli sınırlamadır. Siber Savunma Medya Grubu, siber haberleri, olayları, bilgileri ve çok daha fazlasını ücretsiz olarak web sitemiz Cyber ​​Defense Magazine’de bildiren bir haber raporlama şirketidir. Tüm görüntüler ve raporlama, yalnızca ABD telif hakkı yasasının Adil Kullanımı kapsamında yapılır.Source link