Hillstone Networks ile Güvenliği Yeniden Şekillendirin ve Siber Esnekliği Benimseyin


Hillstone Networks’ün CTO’su ve Kurucu Ortağı Timothy Liu tarafından

Hillstone, altyapı korumasında liderdir. Uçtan uca görünürlük, zeka ve kontrol için güvenilir ve uygun maliyetli birleşik bir platform sunuyoruz. Saldırıların ve güvenlik ihlallerinin “eğer” değil “ne zaman” meselesi olduğu gerçeğiyle kurumsal güvenliğin yeniden şekillendirildiği ihlal sonrası bir dünyada, Hillstone, saldırıları tespit edip yalıtarak ve hızlı kurtarmayı kolaylaştırarak müşterilerin siber dayanıklılık elde etmelerine yardımcı olabilir. Hillstone’un kapsamlı güvenlik paketi, ortaya çıkan tehditleri ele alır ve mobiliteyi ve her yerden çalışma girişimlerini desteklerken kurumsal çaptaki riskleri azaltmaya hizmet eder.

Dünya çapında 23.000’den fazla kuruluşta kanıtlanmış yaklaşımımız, CISO’ların ve güvenlik ekiplerinin aşağıdaki zorlukların üstesinden gelmesine yardımcı olur:

  • Gelişen bir tehdit ortamı – Hillstone’un entegre ağ algılama ve yanıt (NDR) ve genişletilmiş algılama ve yanıt (XDR) platformlar, bir organizasyonun gelişen saldırı yüzeyi ve güvenlik duruşunun bütünsel ve kapsamlı bir görünümünü oluşturmak için dahili gözlemleri ve uyarıları harici tehdit istihbaratıyla birleştirir, daha derin bir içgörü sağlar ve bulunması zor ve sofistike çok katmanlı, çok aşamalı tespit etme yeteneğinin artmasını sağlar. saldırılar.
  • Hızlı altyapı genişletme – Hillstone, şube konumları, çalışan evleri, kampüs ağları ve bulut veri merkezleri arasında tam koruma sunar. Kenar koruması dahil süitler yazılım tanımlı geniş alan ağı (SD-WAN)ve sektör liderimizi tamamlayan sıfır güven ağ erişimi (ZTNA) yeni nesil güvenlik duvarları (NGFW). Hillstone’un bulut iş yükü koruma platformu (CWPP) sanal makineler (VM’ler), kapsayıcılar ve sunucusuz uygulama altyapısına yayılarak bugünün ve yarının kurumsal iş yüklerini kapsar.
  • Büyüyen düzenlemeler ve uyumluluk talepleri – Artan güvenlik ve uyumluluk gereklilikleri, Hillstone’un herhangi bir yere hizmet veren, herhangi bir platformu koruyan ve herhangi bir yerde barındırılan herhangi bir uygulamayı koruyan kapsamlı çözümleri ile karşılanabilir. Konumdan bağımsız olarak her şeyi görmek için eksiksiz kullanıcı, uygulama ve cihaz görünürlüğü ile kuruluşlardaki güvenlik risklerini yönetin.
  • Sınırlı bütçeler, yetenek işe alım zorlukları – Hillstone’un AI/ML ve tehdit akışlarıyla zenginleştirilmiş kapsamlı çözüm paketleri, erişim kontrollerini ve görünürlüğü günümüzün dinamik veri merkezlerine, uygulamalarına, bulutlarına ve mobilite mimarilerine dağıtabilir ve ölçeklendirebilir. Çözümlerimizin doğruluğu ve birden fazla veri kaynağı arasında ilişki kurma yeteneği, uyarı yorgunluğunu ve tehdit felçlerini azaltmaya yardımcı olarak, fazla çalışan güvenlik personeli için daha yüksek üretkenlik ve artan iş tatmini sağlar. Entegre çözümümüz, farklı satıcılardan birden fazla yönetim sistemini yönetmenin ek yükünü azaltır, üretkenliği artırır ve toplam sahip olma maliyetini artırırken güvenlik ekiplerinin üzerindeki yükü azaltır.

Çözümlerimizi “gör, anla, harekete geç” metodolojisiyle yaratarak, güvenlik ekiplerine güvenliklerini siber dayanıklılığa nasıl geçirdiğimizi göstermek için ortak bir çaba sarf ediyoruz. Etkiyi hissedebilmelerini ve neler olup bittiğine dair bir kavrayışları varmış gibi hissetmelerini istiyoruz. Bunun örnekleri, hem Gartner Peer Insights’a ikili katılımımız hem de Gartner’ın Ağ Güvenlik Duvarları için Magic Quadrant’ında Vizyoner. Vizyoner nitelik, meşruiyet ve analitik bir bakış açısıyla çalışan güvenliğe sahip olduğumuzu gösteriyor. Peer Insights kalifikasyonumuz, dünyanın dört bir yanındaki güvenlik ekipleri için basit ve kolay bir şekilde çalışan güvenlik ürünlerimize sahip olduğumuzu gösteriyor.

yazar hakkında

Timothy LiuTimothy Liu, Hillstone Networks’ün Kurucu Ortağı ve Baş Teknoloji Sorumlusudur. Bay Liu, rolünde, şirketin ürün stratejisi ve teknoloji yönünden ve ayrıca küresel pazarlama ve satıştan sorumludur. Bay Liu, 25 yılı aşkın tecrübesi ile teknoloji ve güvenlik sektörünün emektarıdır. Hillstone’u kurmadan önce, NetScreen Technologies’de ScreenOS için VPN alt sistemlerinin ve NetScreen’in satın alınmasının ardından Juniper Networks’ün geliştirilmesini yönetti. Bay Liu aynı zamanda patentli Juniper Evrensel Erişim Kontrolü’nün ortak mimarıdır ve NGFW için Risk Puanlama ve Riske Dayalı Erişim Kontrolü konusunda ek bir patente sahiptir. Bay Liu, kariyeri boyunca Intel, Silvan Networks, Enfashion ve Convex Computer’da önemli Ar-Ge pozisyonlarında hizmet vermiştir. He Liu, Çin Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nden Lisans Derecesine ve Doktora derecesine sahiptir. Austin’deki Texas Üniversitesi’nden.

Tim’e çevrimiçi olarak @thetimliu adresinden ve şirketimizin web sitesinden ulaşılabilir. https://www.hillstonenet.com/

ADİL KULLANIM BİLDİRİMİ: “Adil kullanım” yasası uyarınca, başka bir yazar, orijinal yazarın eserini izin almadan sınırlı olarak kullanabilir. 17 ABD Yasası § 107 uyarınca, telif hakkıyla korunan materyalin “eleştiri, yorum, haber raporlama, öğretim (sınıf kullanımı için birden çok kopya dahil), burs veya araştırma gibi amaçlarla belirli kullanımları, bir telif hakkı ihlali değildir.” Politika gereği, adil kullanım, halkın telif hakkıyla korunan materyallerin bölümlerini yorum ve eleştiri amacıyla özgürce kullanma hakkına sahip olduğu inancına dayanır. Adil kullanım ayrıcalığı, bir telif hakkı sahibinin münhasır haklarındaki belki de en önemli sınırlamadır. Siber Savunma Medya Grubu, siber haberleri, olayları, bilgileri ve çok daha fazlasını ücretsiz olarak web sitemiz Cyber ​​Defense Magazine’de bildiren bir haber raporlama şirketidir. Tüm görüntüler ve raporlama, yalnızca ABD telif hakkı yasasının Adil Kullanımı kapsamında yapılır.Source link