Hesaplarınızı Riske Atmayı Durdurun ve Bir Parola Yöneticisi Kullanmaya Başlayın


Şifre Yöneticisi
Kaleci aracılığıyla görüntü

Hemen Şimdi Parola Yönetiminde En Güvenilir İsim olan Keeper’dan %30 İndirim Alın.

Öyle ya da böyle, hayatımızın neredeyse her yönü çevrimiçi, bu nedenle bilgisayar korsanlarının e-posta hesaplarından bankalara ve akıllı ev cihazlarına kadar her şeyi hedef alması ve istismar etmek için güvenlik açıkları araması şaşırtıcı değil. En kolay istismarlardan biri zayıf bir parolayı kırmaktır. Bu nedenle, her bir hesap için güçlü, benzersiz bir parola kullanmak çok önemlidir. Ancak düzinelerce hesap için güçlü, benzersiz şifreler oluşturmak ve hatırlamak neredeyse imkansızdır – Keeper gibi en yüksek puanlı şifre yöneticisi kullanmıyorsanız.

Şifre Yöneticisi
Kaleci aracılığıyla görüntü

Güçlü bir şifre meli büyük ve küçük harfler, sayılar ve bir veya daha fazla özel karakterden oluşan en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Daha da önemlisi, sözlük kelimeleri veya doğum günleri veya adlar gibi kişisel bilgiler içermemelidir. Ama ortalama bir Amerikalının 100 şifresi var. Belki de bu yüzden ABD’deki insanların %66’sı birden fazla hesap için aynı şifreyi kullanıyor ve %59’u isimlerini ve doğum günlerini kullanıyor.

Şifre Yöneticisi
Kaleci aracılığıyla görüntü

2021’deki rekor sayıda veri ihlali göz önüne alındığında, kişisel bilgiler içeren zayıf şifreleri yeniden kullanmak korkunç bir fikir. Neyse ki, bir sonraki kurban olmaktan kaçınmak için adımlar atabilirsiniz ve Keeper gibi bir şifre yöneticisi başlamak için harika bir yerdir. Tüm hesaplarınız için güçlü, benzersiz parolalar oluşturmanıza, otomatik olarak doldurmanıza ve yönetmenize olanak tanıyan bir üçüncü taraf hizmetidir ve bugün piyasadaki en üst sıradaki parola yöneticilerinden biridir.

Keeper, sınırsız sayıda parola oluşturup saklar ve otomatik olarak uygulamalarınızda ve çevrimiçi hesaplarınızda oturum açmanızı sağlar. Ayrıca, zayıf yönleri tespit etmek ve risk altında olmadığınızdan emin olmak için güçlü raporlar oluşturmak için şifrelerinizi de izler. Ayrıca iki faktörlü kimlik doğrulama, parola güvenlik uyarıları ve parolaları diğer kullanıcılarla güvenli bir şekilde paylaşma olanağı sunar. Hepsinden iyisi, sınırsız sayıda cihazda kullanabilirsiniz.

Keeper uygulaması katı bir “sıfır bilgi” ilkesi etrafında oluşturulmuştur, bu nedenle şifrelenmemiş verileriniz asla Keeper’ın sunucularında depolanmaz. Keeper ayrıca basit, kullanımı kolay bir arayüz sunar ve parmak izi ve yüz tanıma gibi biyometrik güvenliği destekler.

Hesaplarınızı güvende tutmak sadece basit değildir; aynı zamanda uygun fiyatlı. Şu anda, Keeper’ın en popüler iki planından %50’ye varan indirimlerden yararlanabilirsiniz: Keeper Unlimited ve Keeper Family. Bu nedenle, bugün resmi Keeper sitesine gidin ve çevrimiçi güvenliğinizin kontrolünü elinize alın.

Source link