En İyi MSSP CEO’ları Daha Yüksek MSSP Geliri ve Marjı için Yapılması Gereken 7 İpucunu Paylaşıyor


En Büyük Güvenlik Riskleri

MSSP’ler, mevcut müşterileri memnun etme, yenilerini ekleme ve yüksek marjlı hizmetler sunma ihtiyacını kendi iç bütçe kısıtlamalarına ve yüksek çalışan moralini koruma ihtiyacına karşı dengelemenin yollarını bulmalıdır.

Her gün binlerce potansiyel uyarının olduğu ve siber saldırıların sıklık ve karmaşıklık açısından hızla arttığı bir ortamda bu, sürdürülmesi kolay bir denge değildir.

Müşteriler hava geçirmez güvenlik ister, ancak olası saldırıları taramak ve bunlara yanıt vermek için düzinelerce güvenlik aracı eklemek, genellikle belirli analistlerin belirli araçlarda uzman olmaları anlamına gelir. Çok katmanlı saldırıları keşfetmek ve bunlara yanıt vermek için bulgularını manuel olarak ilişkilendirmek tüm ekibe bırakılmıştır ve bilgisayar korsanları her zaman kapsama alanındaki boşluklardan yararlanmanın yollarını bulur. Bu, analistlerin hüsrana uğradığı, müşterilerin memnun olmadığı ve maliyetlerin kolayca kontrolden çıkabileceği, kazanın olmadığı bir durumdur.

Piyasada kazanmak için MSSP’ler, daha yüksek gelirler ve marjlar sürerken ekiplerini son derece verimli hale getirmenin yollarını bulmalıdır. Bu, doğru araç setlerini sağlamak, eğitim yoluyla daha yüksek verimlilik sağlamak ve gelir ve marj oluşturmak için hizmetleri ölçeklendirmek anlamına gelir.

Yeni bir e-Kitapta (buradan indirin), önde gelen MSSP’lerin yedi CEO’su, kullandıkları gerçek hayattaki taktikleri ve stratejileri paylaşıyor ve gelirlerini artırmalarına ve marjı en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı oldu.

Bu e-Kitap, yalın güvenlik ekiplerini verimli ve mutlu tutarken hizmetlerin ve marjların nasıl oluşturulacağı hakkında kısa, eyleme geçirilebilir tavsiyeler sunar. İçindekiler şunları içerir:

  • Hizmetlerinizi akıllıca ölçeklendirin – Çoğu MSSP müşterisi, güvenlik ve bunu sağlayan hizmetler konusundaki anlayışlarında daha karmaşık hale geldikleri bir olgunlaşma sürecinden geçer. Müşterilerin hizmet kapasitesi ve gelir zincirinde yükselmelerine yardımcı olan kademeli bir dizi hizmet düzeyi sunarak bu büyüme sürecini beslemelisiniz.
  • Aletlerinizi taze tutun – Güvenlik araç setinizi yılda en az bir kez değerlendirin. Her araç hala beklediğiniz değeri sağlıyor mu? Artık piyasada daha iyi araçlar var mı? Daha iyi veya daha kazançlı hizmetler sunmanıza nasıl yardımcı olabilirler?
  • Verimliliği çoğaltın – Analistlerinizin işlerini nasıl yaptıklarına dikkat edin, en etkili olanları belirleyin ve ardından diğerlerinin onlardan bir şeyler öğrenebilmesi için süreçlerini belgeleyin.
  • Sanal CISO hizmetleri ekleyin – Çoğu MSSP, Sanal CISO hizmetleri sunmaz, ancak bunu yapmak, yeni değerlendirmeler, taramalar ve ilgili hizmetler üzerinde katman oluşturarak gelir elde etmenizi sağlar. Bir vCISO hizmeti, siz ve müşterileriniz arasında yeni bir güven düzeyi oluşturur.
  • Ve dahası

MSSP’ler için çok az kaynak var ve piyasada güvenlik nirvanası vaat eden satıcılardan çok fazla gürültü var. Bu varlık, işinizde büyük bir fark yaratabilecek net, net ve eyleme geçirilebilir içgörüler ve örnekler sunar. Şiddetle tavsiye edilir!

E-Kitabı buradan indirin.

Source link