%98 İNDİRİMLİ 18 Yeni Çevrimiçi Kurs ile Siber Güvenlik Uzmanı Olun


Siber Güvenlik Uzmanı Olun

Bulutta her zamankinden daha fazla veri depolandığında, siber güvenliğe girmenin tam zamanı. Birçok üst düzey şirket yeni yetenekler arıyor ve genç profesyoneller bile 80.000 $ veya daha fazla kazanabilir. Girişin önündeki tek engel eğitimdir. Güvenlik protokollerini ve beyaz şapka korsanlığını nasıl öğrenirsiniz?

Hepsi Bir Arada 2022 Süper Boyutlu Etik Hacking Paketine girin. 18 kurstan oluşan bu koleksiyon, yeni kariyeriniz için mükemmel bir fırlatma rampası sağlar ve The Hacker News okuyucuları şu anda onu büyük bir indirimle alabilir.

Okuyucu Teklifi — 18 kurstan oluşan bu koleksiyon 3,284 dolar değerinde. Ancak sınırlı bir süre için tüm eğitimlere ömür boyu erişim sağlayabilirsiniz. sadece 42.99$!

Bilgi, siber güvenlik dünyasında her şeydir. Ne kadar çok beceri kazanırsanız, sektörde o kadar çok kapı açılacaktır.

Bu paket, çok çeşitli konuları kapsayan 1.686 bireysel öğretici ile özgeçmişinizi doldurmanıza yardımcı olur. Kursları almak için herhangi bir teknik geçmişe ihtiyacınız yok ve uzun bir mesleki beceri listesi ile gelmelisiniz.

Liste, Python 3, NMAP, OWASP ZAP, Burp Suite ve diğer en iyi araçlarla etik hacklemeyi kapsar. Ayrıca Kali Linux ile kendi sisteminizi nasıl güvence altına alacağınızı, BitNinja ile sunucuları nasıl kilitleyeceğinizi ve ağ güvenliğindeki çeşitli protokolleri anlamayı öğreneceksiniz.

Tüm kurslar, sektörde beş yıllık deneyime ve ondan önce uzun yıllar bilgisayar korsanlığına sahip profesyonel bir penetrasyon test cihazı olan Aleksa Tamburkovski gibi en iyi eğitmenlerden gelmektedir. Kursları ona önceki öğrencilerden 5 üzerinden 4,6 yıldız kazandırmıştır.

Normalde toplam 3.284$ değerindeki masaüstü ve mobil cihazlarda 18 kursun tümüne ömür boyu isteğe bağlı erişim elde etmek için bugün sadece 42,99$’a sipariş verin.

Fiyatlar değişebilir

Source link